KAYIT VE Ödeme HAKKINDA

Nitel Araştırma Yöntemleri dersi için 2 farklı sınıf, dolayısıyla 2 farklı ücret seçeneği vardır:

Bu konudaki bilgiler "Nitel Araştırma Dersi Hakkında" sekmesi altında "Temel ve İleri Sınıf" olarak verilmiştir. Lütfen o sekmeyi okuyarak buraya geliniz.

Temel sınıf için eğitim saat ücreti 250 TL'dir. Bir dönem 8 hafta, her hafta 3 saat olduğu için toplam öğrenim süresi 24 saattir. Bu durumda Temel sınıf öğrenim ücreti 24x250= 6.000 TL'dir.

İleri sınıf için eğitim saat ücreti 450 TL'dir. Bir dönem 8 hafta, her hafta 3 saat olduğu için toplam öğrenim süresi 24 saattir. Bu durumda Temel sınıf öğrenim ücreti 24x450= 10.800 TL'dir.

Her dönemde sadece 2 sınıf olacaktır. Dersler bir sınıf için Salı akşamı 19:00-22:00 saatleri arasında, diğer sınıf için Çarşamba akşamı 19:00-22:00 saatleri arasında yapılacaktır. Dersinizin hangi gün olacağı bu platformdan duyurulacaktır. Dönem başlama tarihinden önce lütfen dersinizin gününü bu web sitesi üzerinden kontrol ediniz.

Ödeme için aşağıdaki biraz sonra vereceğimiz linki tıklayarak Stripe platformuna yönlendirileceksiniz. Stripe dünyanın en güvenli ve en yaygın kullanılan ödeme sistemidir. Ödemenizi TL olarak yapabilirsiniz. Temel veya İleri sınıf için iki ayrı ödeme seçeneği vardır. 

Önemli (Lütfen dikkatle okuyunuz)

ÖDEME ARAYÜZÜ